Bukuroshja e njohur nuk ka çfarë të veshë, guxon dhe del pa sutjena në publik - Bota Sot
Bukuroshja e njohur nuk ka çfarë të veshë, guxon dhe del pa sutjena në publik

Bota e Yjeve

Bukuroshja e njohur nuk ka çfarë të veshë, guxon dhe del pa sutjena në publik

Më: 20 janar 2019 Në ora: 19:29
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski mund të duket e mrekullueshme në çdo gjë që vesh.

Modelja ka shpërndarë së fundmi një foto në “Instagram-in” e saj, ku sipër ka një fustan të bardhë me mëngë të gjata. Ajo qëllimisht disa butona të pjesës së sipërme i ka lënë të pa mbërthyer, duke e lënë kraharorin të dilte totalisht në sipërfaqe.

Por, modelja nuk e kishte mendjen te gjoksi i saj i zbuluar, por tek shkallët nga të cilat kishte frikë se mos rrëzohej.

Image

Gjithashtu Emily kishte veshur edhe disa vathë floriri, taka të larta në ngjyrën bezhë dhe një çantë të zezë në dorën e djathtë.

Por, sytë janë tek guximi i saj për të ekspozuar më shumë seç duhet. Ajo njihet për vetëbesimin e lartë, prandaj asgjë nuk mund ta ndalojë atë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...