Zara, shfaq asetet e saj të bukura nga Dubai - Bota Sot
Zara, shfaq asetet e saj të bukura nga Dubai

Bota e Yjeve

Zara, shfaq asetet e saj të bukura nga Dubai

Më: 15 mars 2019 Në ora: 07:02
Zara Holland

Ylli i Love Island, Zara Holland ka paraqitur gjoksin e saj derisa është parë me bikine të kuq gjatë pushimit të saj në Dubai

Ajo është duke vazhduar për të marrë ngjyrë në pushimet e saj në Dubai.

Zara Holland është paraqitur tërësisht e relaksuar derisa ka postuar derisa ka paraqitur asetet e saj gjatë pushimeve idilike në Emiratet e Bashkuara Arabe të mërkurën.

Image

Ajo ka pozuar në plazh, ku ylli i Love Island (23) ka siguruar që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo derisa ka defiluar me bikine të kuqe.

Zogu i Baywatch ka treguar asetet e saj, përfshirë këtu të pasmet, belin e hollë dhe gjoksin bombastik.

Me kaçurrelet e saj të arta, ylli i emisioneve reality ka treguar bukurinë e saj dhe fytyrën që e ka pasur plot makeup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...