Kylie Jenner zhvishet gjatë një shëtitje me të dashurin - Bota Sot
Kylie Jenner zhvishet gjatë një shëtitje me të dashurin

Bota e Yjeve

Kylie Jenner zhvishet gjatë një shëtitje me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2019 Në ora: 22:12
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka shfaqur me krenari figurën e saj seksi në një tjetër festë, kur doli për drekë me të dashurin Travis Scott dhe vajzën e vogël Stromi.

Miliarderja bukuroshe dukej e mahnitëshme me bikinet ngjyrë rozë dhe pantollonat e gjerë, derisa po qëndronte në Nerano të Italisë.

Kylie dhe Traviskanë shijuar pamjet e Italisë derisa po përgatiten për të festuar ditëlindjën e 22 në këtë fundjavë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...