Khloe pa të brendshme, si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Khloe pa të brendshme, si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 12:49
Khloe Kardashian

Kudo që paraqitet, ajo merr gjithë vëmendjen.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të martën mbrëma, kur Khloe Kardashian mori pjesë në festën e Abyss By Abby në West Hollywood, përcjell Bota sot.

35 vjeçarja bëri një paraqitje të mahnitshme, e veshur në një fustan, me të cilin nuk i la vend imagjinatës.

Ajo ekspozoi hiret trupore pa të brendshme, gjoksin ku zbuloi dhe thithkat dhe këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat