Emily Ratajkowski nuk e duron nxehtësinë, zhvishet - Bota Sot
Emily Ratajkowski nuk e duron nxehtësinë, zhvishet

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski nuk e duron nxehtësinë, zhvishet

Nga: H.O. Më: 15 qershor 2020 Në ora: 09:50
Emily Ratajkowski

Ajo festoj ditëlindjen e saj të 29-të në shtëpi me burrin e saj, Sebastian Bear McClard, javën e kaluar në shtëpinë e tyre në Los Angelos.

Dhe Emily Ratajkowski duket se po shijonte nxehtësinë të dielën, nga fotot që ka publikuar në mediat sociale./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat