Chloe Ferry ka humbur peshë, këtë na e tregon në bikine - Bota Sot
Chloe Ferry ka humbur peshë, këtë na e tregon në bikine

Bota e Yjeve

Chloe Ferry ka humbur peshë, këtë na e tregon në bikine

Nga: H.O. Më: 18 qershor 2020 Në ora: 19:50
Chloe Ferry

Ajo ka qenë e prirur për të treguar humbjen e peshës së saj.

Dhe kështu Chloe Ferry ka treguar figurën e saj të mrekullushme, derisa pozoj në bikinë të vogla ngjyrë të kaltër.

Duke u shfaqur në Instagram, ylli i Geordie Shore i kënaqi 3.4 milionë ndjekësit e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat