Edhe pse 55 vjeçare, aktorja nuk heq dorë nga bikini

Bota e Yjeve

Edhe pse 55 vjeçare, aktorja nuk heq dorë nga bikini

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 16:57
Elizabeth Hurley

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin të marrë vetë rolin e modeles ideale.

Në çdo rast ajo tregon format e saja me bikini.

Ditën e djeshme me rastin e të ‘Premtes së zezë’ Liz 'rekrutoj' dhe motrën e saj më të madhe.

Të dyja kanë publikuan foto në Instagram duke promovuar linjën e rrobave të banjës gjithashtu ajo shpjegon se kjo foto është bërë gjatë izolimit të kësaj vere.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat