Edhe Luana e ngatërroi Marinën me veten!

Bota e Yjeve

Edhe Luana e ngatërroi Marinën me veten!

Më: 23 janar 2021 Në ora: 09:27
Marina Vjollca

Marina është shfaqur me fustan me temina e thekë nga Elisabetta Franchi, flokët gërshet dhe një makeup në ngjyrë vjollcë në fotot e fundit.

Por nga ana tjetër ka dhe një ngjashmëri të paparë me Luanën, aq sa edhe ajo vetë e ngatërroi.

“Kujtova se jam unë”-i komenton Luana të motrës duke e thërritur “bisha”, siç i thotë me përkëdheli.

Ndërkohë Marina duket se me këto foto ka dashur të sjellë pak atmosferë feste.

“A ju mungojnë festat?”-shkruan moderatorja krah foto ku shfaqet me një stil si kurrë më parë, më egocentrike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat