Bikinet e Rita Ores tregojnë shumë nga trupi i saj

Bota e Yjeve

Bikinet e Rita Ores tregojnë shumë nga trupi i saj

Nga: Bota sot Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:12
Rita Ora

Rita Ora sapo ka përfunduar karantinën 14 ditore në Australi, pasi ka fluturuar nga shtëpia e saj në Londër për tu paraqitur në sezonën e The Voice Australia.

Dhe të dielën, këngëtarja me prejardhje shqiptare dukej senzacionale derisa ka shijuar një ditë të bukur në Sydney Harbour.

Këngëtarja e hitit Body On Me ka shfaqur figurën e saj mahntëse dhe tatutë në trupin e saj.

Rita Ora kishte veshur piknet ngjyrë rozë neoni me detaje interesante./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat