Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me paraqitjen e fundit

Më: 3 prill 2021 Në ora: 23:25
Marina Vjollca

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja.

Një ndër moderatoret më të ndjekura të ekranit shqiptar, Marina Vjollca, së fundmi vjen elegante dhe joshëse me paraqitjen në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot ajo hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj.

 

Marina shihej të kishte veshur një veshje ngjyrë vjollce i cili ishte me shumë shkëlqim teksa ishte përkujdesur edhe për flokët dhe grimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat