Kendall dhe Kylie me gjysëm bluza, darkojnë bashkë

Bota e Yjeve

Kendall dhe Kylie me gjysëm bluza, darkojnë bashkë

Nga: Bota sot Më: 9 prill 2021 Në ora: 09:43
Kendall dhe Kylie

Kylie Jenner dhe motra e saj Kendall Jenner kishin një mbrëmje të zënë të enjten kur të dyja kërcenin nëpër qytet.

25 vjeqarja Kendall dhe motra e saj 23 vjeqare Kylie të dyja darkuan në Craig në West Hollywood me mikun e familjes Fai Khadra.

Më vonë ato janë takuar me të dashurin e Kendall, yllin e NBA-së, Devin Booker në një vend tjetër në WeHO.

Të dyja ato kishin veshur bluza të shkurtëra, njëra në të bardhë dhe tjetra ngjyrë portokalli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat