Adelina bën ndryshim në pamje, duket për mrekulli

Bota e Yjeve

Adelina bën ndryshim në pamje, duket për mrekulli

Më: 14 prill 2021 Në ora: 07:46
Adelina Tahiri

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri nuk i ndal ndryshimet e shumta në pamje.

Duke pasur një jetë luksoze, ajo nuk i lë anash ‘investimet’ e shumta në mënyrë që të shfaqet fresh dhe mjaftë ‘cool’.

Sonte ajo publikoj dy imazhe duke vënë në fokus bukurinë e saj.

Duke zgjatur flokët, ajo po duket për mrekulli.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat