Demi Rose e zhveshur, kështu ruan modestinë

Bota e Yjeve

Demi Rose e zhveshur, kështu ruan modestinë

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2021 Në ora: 09:30
Demi Rose

Ajo rregullisht poston foto mahnitëse për 16.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Demi Rose e bëri përsëri atë derisa pozonte e zhveshur me një xhaketë të vogël xhinse gjatë ditës së enjte.

Modelja e Instagramit 26 vjeqarja ka ngritur pulset me këto foto ku ruante modestinë e saj.

Ajo kishte kapur flokët e saj lartë në modelin me gërsheta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat