Harrojeni Gentën, motra e saj qenka “bombë’

Bota e Yjeve

Harrojeni Gentën, motra e saj qenka “bombë’

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:31
Anda

Genta Ismaili nuk është fëmija i vetëm në familje.

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë.

E sot është Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat