Pas ndarjes, Ana i bën Arsimit pyetjen therëse

Bota e Yjeve

Pas ndarjes, Ana i bën Arsimit pyetjen therëse

Më: 18 prill 2021 Në ora: 19:45
Ana Lleshi

Së fundmi Ana Lleshi zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes, vetëm pak kohë pasi e konfirmuan.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e ‘Përputhen’.

Sot Ana ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet në formë shumë të mirë dhe ka marrë komplimente të shumta, por në sy bie pyetja që bën e mesa duket i drejtohet Arsimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

“Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?”, shkruan Ana.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat