Travis Barker befason Kourtney Kardashian për ditëlindje

Bota e Yjeve

Travis Barker befason Kourtney Kardashian për ditëlindje

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2021 Në ora: 10:03
Travis Barker, Kourtney Kardashian

Travis Barker ndau një seri të quditshme të fotografive dhe videove me të dashurën Kourtney Kardashian, derisa ylli televiziv po feston ditëlindjen e saj të 42-të.

Në një xhirim bregedetar, Travis 45 vjeqar kishe vënë duart rreth belit të Kourtney derisa ajo kishte veshur rroba banjo të zeza, dy pjesëshe.

Qifti thuhet se janë të lidhur që nga muaji shkurt, dhe kishin zgjedhur të pushonin në sfond të oqeanit në ditën e pranverës.

Ndryshe Kourtney Kardashian ka tre fëmijë me ish bashkëshortin Scott Disick./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat