Fotot e vjetra të Ledjanës para se ta njihnit nga “Për’puthen”

Bota e Yjeve

Fotot e vjetra të Ledjanës para se ta njihnit nga “Për’puthen”

Më: 23 prill 2021 Në ora: 15:57
Ledjana Prenga

Ledjana Prenga ose siç të gjithë e njohin, ‘Ledi-anaaa’, është një nga vajzat e emisionit “Për’puthen” që duket se do ta finalizojë këtë rrugëtim së bashku me Mevlanin.

Që në fillimet e tyre, ata kanë shfaqur pëlqim për njëri-tjetrin, ndaj do të dalin “të përputhur” nga ky emision.

Ledjana është kthyer në një personazh të njohur e tepër të komentuar nga publiku shqiptar, mirëpo, do ta njihnit para famës?

Kujtojmë se deklarata e Ledjanës dhe Mevlanit për njëri-tjetrin ka ardhur pas 8 muajsh që ata kanë qenë pjesë e programit.

Gjatë kohës që ishin duke shijuar një gotë verë në shoqërinë e njëri-tjetrit, Mevlani i tha Ledjanës se është brenda në emision vetëm për të.

Image
Ledjana Prenga
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat