Reja e Sali Berishës duket kaq bombë në bikini

Bota e Yjeve

Reja e Sali Berishës duket kaq bombë në bikini

Më: 8 maj 2021 Në ora: 21:57
Armina Mevlani

Armina dhe Shkëlzeni shpesh kanë qenë top temë në mediat rozë.

Ata janë bashkë prej shumë kohësh, ani pse ende dashurinë e tyre nuk kanë arritur ta dërgojnë drejt altarit.

Armina njihet si një blogere mjaft e suksesshme, e cila paguhet goxha mirë nga instagrami dhe reklamat.

Së fundmi, ajo ka sjellë disa imazhe në plazh e në bikini e cila mori vëmendje me linjat e bollshme trupore.

Eh, po reja e Sali Berishës di të jetë edhe përvëluese.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat