Alfio do dhe një fëmijë pas Noah-s, por e ka keq punën me Fatmën

Bota e Yjeve

Alfio do dhe një fëmijë pas Noah-s, por e ka keq punën me Fatmën

Më: 14 maj 2021 Në ora: 17:24
Alfio dhe Fatma

Vitin e kaluar Alfio dhe Fatma u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Noahs dhe janë shumë të lumtur, aq sa shefi i kuzhinës dëshiron të ketë edhe një fëmijë tjetër.

Mirëpo e ka punën pak keq me Fatmën sepse moderatorja nuk do një fëmijë të dytë.

Ndonëse dëshira e saj mund të jetë e madhe, çdo nënë e di sa kohë të marrin fëmijët prandaj dhe Fatma ngurron tek kjo pjesë.

Në videon e publikuar sot, Fatma bën shaka duke thënë se e ka lënë Alfion të lirë ta bëjë fëmijën e dytë me ndonjë tjetër.

Por ne shpresojmë, që përtej shakave, Alfio do e bindë Fatmën një ditë dhe familjes së tyre do i shtohet edhe një bebush.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat