Teuta Krasniqi ndryshon stil dhe ju nuk do ta njihni

Bota e Yjeve

Teuta Krasniqi ndryshon stil dhe ju nuk do ta njihni

Më: 17 maj 2021 Në ora: 12:17
Teuta Krasniqi

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të suksesshme që ka skena e teatrit në Kosovë, dhe jo vetëm.

Ajo për vite me radhë ka luajtur role të ndryshme dhe në secilin prej tyre ka shkëlqyer, por publiku i gjerë më së shumti e njeh me rolin e “Sarandës” në serialin vendor “Kafeneja Jonë”.

Gjithashtu ajo njihet edhe për stilin e saj të veçantë e që herë pas here edhe ka ardhur me ndryshime, por jo befasuese.

Si duket ka ardhur koha që edhe Saranda të godasë e të na befasojë, ashtu si bëri edhe së fundi me disa postime në rrjete sociale, ku shihet si kurrë më parë.

Flokë të prera shkurt, me ngjyrë të zezë dhe balluke, ky është modeli i ri i flokëve që Teuta e ka provuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat