Shyhretja duket kaq e lumtur kur shëtit me bashkëshortin

Bota e Yjeve

Shyhretja duket kaq e lumtur kur shëtit me bashkëshortin

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 15:45
Shyhretja

Shyhrete Behluli vazhdon të pëlqehet e konsiderohet si këngëtarja më e mirë e muzikës popullore.

Emri dhe zëri saj padyshim që janë të pazëvendësueshëm, e këtë e dëshmon përkrahja e madhe që i vie nga fansat e saj besnik.

Përveç sukseseve në muzikë tash e 4 dekada ajo po ashtu është e bekuar edhe me një familje të madhe, djem, vajza e nipa e mbesa.

Image

E sot Shyhretja ka sjellë një imazh me bashkëshortin e saj Luanin, me të cilin duken mjaft të lumtur.

Ndryshe, historia e dashurisë mes Luanit dhe Shyhretes ka filluar në qytetin e Suharekës, aty ku u takuan për herë të parë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat