Kourtney Kardashian dhe Travis Barker po fejohen?

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker po fejohen?

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 15:43
Travis Barker dhe Kourtney Kardashia

Ajo nuk mund të përmbajë buzëqeshjen e saj ndërsa ishte jashtë me rokerin, Travis Barker në Malibu të mërkurën.

Ylli i realitetit 42-vjeçar dukej e dobët ndërsa mbante duart me bateristin Blink-182 gjatë një dalje në Malibu Country Mart, së bashku me djalin Mason Disick.

Dalja vjen në të njëjtën ditë që një person i brendshëm zbuloi se një ‘fejesë mund të ishte afër nga çifti’ për Us Weekly.

Themeluesja e Poosh, por në një shfaqje të zhurmshme, ndërsa ajo kishte veshur një bluzë të zezë dhe pantolla bezhë.

Ajo vazhdoi të përputhej me stilin e mprehtë të bateristit ndërsa rrëshqiti në një palë pantallona me të lartë të zezë të lartë.

Flokët e Kourtney u lidhën përsëri në një bisht prapa derisa vendosi syze retro ndërsa ata morën disa ushqime të lehtë para se të shkonin në plazh me djalin e saj Mason.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat