Modelja kapet 'mat' me mashkullin misterioz

Bota e Yjeve

Modelja kapet 'mat' me mashkullin misterioz

Nga: Bota sot Më: 5 korrik 2021 Në ora: 09:45
Candice Swanepoel

Candice Swanpoel dhe një mik i saj misterioz u panë në rrezet e diellit duke pushuar në një jaht në Rivierën Franceze të shtunën pasdite.

Modelja 32 vjeqare dukej se po e shijonte shoqërinë e saj.

Ata kaluan kohë në ujë dhe më vonë u panë duke kërcyer në valët blu.

Supermodelja dhe dizajnerja e veshjeve ishte në një lidhje afatgjatë me ish partnerin e saj, Hermann Nicoli, me të cilin ka dy djemtë Anacan dhe Ariel./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat