Leonora Jakupi e tepron me photoshop, “zhduk” krahun e saj dhe të gjithë po e pyesin se …

Bota e Yjeve

Leonora Jakupi e tepron me photoshop, “zhduk” krahun e saj dhe të gjithë po e pyesin se …

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 12:05
Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare.

Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të mbetet në superformë.

Megjithatë, edhe Leonora Jakupi si gjithë personazhet e tjerë të showbizz përdor photoshop në fotot e saj që publikon në rrjetet sociale.

Image

Dhe kjo gjë është vënë re nga “sytë shqiponjë” të ndjekësve të saj. Në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, këngëtares i mungon krahu dhe fansat e kanë pyetur ku e “zhduku”.

Image

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve, ndërsa të tjetër shkruajtën: “’Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more’.”

Image

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat