Georgina Rodriguez mahnitëse në Portugali

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez mahnitëse në Portugali

Nga: Bota sot Më: 29 korrik 2021 Në ora: 19:47
Georgina Rodriguez

Ajo është gjithmonë të duket më mirë.

Dhe Georgina Rodriguez po vazhdon të tërheq vëmendjen teksa pozoi me një fustan me lule për disa foto mahnitëse të reja në Instagram të enjten.

E dashura e Ronaldos, po punonte para kamerës në Portugali.

Ajo kishte veshur taka të bardha ndërsa pozonte me flokët e saj të zeza./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat