Heide Klum skena të 'nxehta' me burrin

Bota e Yjeve

Heide Klum skena të 'nxehta' me burrin

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2021 Në ora: 09:25
Heidi Klum

Heide Klum paralajmëroi fizikun e saj fenomenal me një palë bikine, gjatë një pushimi luksoz me burrin Tom Kaulitzher.

Ҫifti u paraqitn në Med, duke u kthyer në bord dhe duke u rrezitur së bashku në temperatura të larta.

Ata poashtu lundronin rreth brigjeve të Korsikës.

Dhe pavarësisht se ishin të rrethuar nga katër fëmijët e Heidi, qifti u paraqitën shumë të dashuruar sa të gjithë mund t'i shihnin./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat