Fifi shfaq gjoksin në këmishën transparente

Bota e Yjeve

Fifi shfaq gjoksin në këmishën transparente

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 20:02
Fifi

Fifi ka marrë vëmendje me postimet e fundit.

Këngëtarja e cila pëlqehet shumë për zërin dhe muzikën që sjellë ka postuar imazhe të reja në proflin e saj në instagram.

Bukuroshja zeshkane është shfaq veshur e gjitha në të zeza, ku në pjesën e sipërme tregoi pak më shumë nga trupi saj për shkak të këmishës transparente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Fifi ka kohë që po shijon qëndrimin e saj në Tiranë, ku është ambientuar mjaft mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor, fansat po presin surpriza nga ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat