Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes së saj

Bota e Yjeve

Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes së saj

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 15:22
Gigi Hadid

Ajo është një nga fytyrat më të famshme të modës.

Dhe, Gigi Hadid i bëri rrugët e New York pasarela të saj ndërsa shëtiste me një shoqe të hënën.

Nëna e një fëmije, 26 vjeç, shkoi me një dukje elegante, të frymëzuar retro me një pallto të gjatë të bardhë dhe pantallona të bardha që paraqitnin ilustrime shumëngjyrëshe.

Veshja e saj e frymëzuar nga Annie Hall gjithashtu paraqiste një këmishë me nuancë ndryshku mbi një jelek të verdhë të thurur me kabllo.

Duke u mbajtur shumëngjyrëshe, Gigi e përshtati jelekun e saj me një palë nuanca të lyer me diell dhe një fustan neoni rreth flokëve të saj ngjyrë gështenjë.

Ajo e lidhi pamjen e saj së bashku me një qese lëkure ngjyrë kafe, disa gjerdan dhe atlete të thjeshta të bardha.

Duke u shfaqur me humor të lartë, ajo buzëqeshi gjatë gjithë shëtitjes me shoqen e saj, e cila veshi veshje sportive të zeza. Shoku i saj i vazhdueshëm, vajza e vogël Khai, nuk u pa me modelen një vit.

Ndryshe, Gigi lindi Khai gjatë një lindjeje në shtëpi në Pensilvani në mes të shtatorit 2020.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat