Arta Nitaj serisht provokative në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Arta Nitaj serisht provokative në fotot e fundit

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 09:34
Arta Nitaj

Arta Nitaj ka publikuar për ndjekësit në rrjetin social “Instagram” disa poza të reja provokuese.

Modelja dhe aktorja shqiptare shihet e veshur me shumë stil në një bluzë nga materiali saten me ngjyrë të gjelbër dhe një mini-fund me shumë ngjyra të shkurtër

Bukuroshja nga Peja kompletoi dukjen me një çantë blu dhe taka ngjyrë portokalli, ndërsa vuri në pah linjat e saj të përkryera.

Në disa postime tjera me të njëjtën veshje ajo shihet para pasqyrës teka bënë lëvizje provokuese, ndërsa duket në formë të mrekullueshme.

Ndërkohë, kujtojmë që Arta së fundi shijojë pushimet në Dubai, ku edhe festoi ditëlindjen e saj të 25-të.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat