Enca tregon se ku do ta festojë ditëlindjen e 26-të

Bota e Yjeve

Enca tregon se ku do ta festojë ditëlindjen e 26-të

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 17:11
Enca

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, nesër (martë) feston ditëlindjen e 26-të.

Ajo është lindur më 19 tetor të vitit 1995 në Tiranë, ndërsa për publikun po ashtu u bë e njohur që në moshë të re.

Artistja, e ndjekur nga mbi dy milionë njerëz, thuajse çdo vit zgjedh destinacione të ndryshme për kremtën e ditëlindjes.

Image

E këtë herë, krijuesja e hitit “Suavele” tregon se është duke udhëtuar për në Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht Dubai.

“Dubai po vij”, ka qenë përshkrimi i njërit prej imazheve që ka publikuar në InstaStory.

Image

Megjithatë, artistja e njohur nuk ka zbuluar akoma se çfarë ka përgatitur apo se çfarë do bëjë për këtë ditëlindje.

Enca nga ana tjetër deri më tani ka realizuar shumë projekte të suksesshme, në mesin e tyre edhe disa bashkëpunime

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat