Kate shkëlqeu me fustanin e kuq

Bota e Yjeve

Kate shkëlqeu me fustanin e kuq

Nga: Bota sot Më: 19 tetor 2021 Në ora: 17:47
Kate Middleton

Kate sot dukej për mrekulli me një fustan 845 paundë nga Christopher Kane dhe takat nga Ralph Lauren, ka dëgjuar problemet e Ant kur ai ishte i varur nga droga dhe alkooli.

McParlin ka treguar se ka qenë për dy vite i varur nga kjo shprehi vrastare, dhe u operua në gjunj në vitin 2015.

Nndërsa u reahbilitua në vitin 2018 pas një aksidenti me makinë kur kishte kaluar dozën e alkoolit.

Për ta dëgjuar këtë rrëfim të tij, Kate shkëlqeu me një fustan të gjatë ngjyrë të kuqe të ndezur që mori shumë vëmendje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat