Bella Hadid ndryshon totalisht flokët

Bota e Yjeve

Bella Hadid ndryshon totalisht flokët

Nga: Bota sot Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:36
Bella Hadid

Ajo është një nga modelet kryesore në botën e modës.

Dhe Bella Hadid dukej shkëlqyese si kurrë më parë, derisa tregoi flokët e saj të kuq të ndezur.

Ajo po përdorte edhe një filtër në Instagram të mërkurën.

Modelja e cila është brune, bëri sportin e guximshëm teksa pozonte para kamerës, duke pyetur fansat nëse ajo duhet të jetë e tillë në jetën reale./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat