E bëri edhe Hyremi, zhvishet e tëra dhe e poston foton në Instagram

Bota e Yjeve

E bëri edhe Hyremi, zhvishet e tëra dhe e poston foton në Instagram

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 20:34
Meryem Uzerli

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli, e cila njihet me rolin e “Hyrremit” të “Sulejmani i madhërishëm” ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka pozuar komplet nudo në një vaskë, duke treguar që gjendet në Gjermani.

Në fotografi ajo shfaqet duke e mbuluar gjoksin me duar teksa i buzëqesh kamerës.

Image

Nuk është hera e parë që aktorja publikon imazhe të nxehta, por kësaj radhe ajo u shfaq më provokuese se kurrë më parë.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat