‘Dikush duhet të pushohet nga puna!’ Pse të gjithë po flasin për flokët e Angelina-s në tapetin e kuq?

Bota e Yjeve

‘Dikush duhet të pushohet nga puna!’ Pse të gjithë po flasin për flokët e Angelina-s në tapetin e kuq?

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 16:41
Angelina Jolie

Të gjithë u mahnitën nga paraqitja e Angelina Jolie në premierën e filmit “Eternal”. Fustani Atelier Versace metalik tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por diçka tjetër nuk kaloi pa u komentuar. Po flasim për flokët e saj!

Kemi parë zgjatime flokësh të vendosura keq te shumë njerëz, por nuk e kishim menduar kurrë që do t’ia shihnim edhe Angelina-s. Kaq u desh që njerëzit online të bënin komente nga më të ndryshmet.

“Kushdo që ia vendosi flokët duhet të jetë një mik i Jennifer Aniston,” -thuhej në një koment.

“Kush ia vendosi flokët mbretëreshës Angelina? Duhet të pushohet nga puna!”

“Kush e la Angelina-n të dilte nga shtëpia me ato zgjatime?”

“Si mund ta lësh Angelina-n të ecë në tapetin e kuq me ata flokë? Dikush do pushohet nga puna.”

Epo, të paktën me këtë kuptojmë se edhe yjet janë njësoj si ne, nuk janë gjithmonë perfekt në gjithçka.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat