Janë fejuar Robin dhe Marigona Krasniqi?

Bota e Yjeve

Janë fejuar Robin dhe Marigona Krasniqi?

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 10:14
Robin dhe Marigona Krasniqi

Boksieri i njohur, Robin Krasniqi, ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen Marigona Krasniqi.

Çifti e konfirmuan lajmin përmes fotografive të përbashkëta të publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë modelja dhe moderatorja Krasniqi ajo e cila ka publikuar disa imazhe të ëmbla të çiftit, të realizuara në Stamboll gjatë një vizite të disa ditëve më parë.

Image

Ajo dukej mjaft elegante e veshur në një fustan të gjelbër me të çarë anash, gjersa mund të shihet e buzëqeshur në krahët e Robinit.

Ndërkohë, vetëm pak ditë më parë Marigona kishte publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Facebook të cilën më pas e ka fshirë, ku shihej me të njëjtin fustan dhe me një unazë fejese në dorë.

“Një dashur që më përmbushë”, kishte shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur se i kishte thënë PO boksierit nga Juniku.

Komentet për çiftin kanë qenë të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale, shumica prej të cilëve i kanë uruar dyshes trashëgime.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat