Kush është i dashuri miliarder i Bleona Qerretit?

Bota e Yjeve

Kush është i dashuri miliarder i Bleona Qerretit?

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:45
Bleona Qerreti

Këngëtarja Bleona Qerreti duket se ka gjetur dashurinë sepse ka nisur një lidhje dashurie pas divorcit që ndodhi shumë vite më parë.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste. Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private dëshiron ta mbajë larg medias.

“Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qeretin.

Image

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat