Nick Jonas në momente romantike për Ditën e Falenderimeve

Bota e Yjeve

Nick Jonas në momente romantike për Ditën e Falenderimeve

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 07:13
Nick Jonas dhe Priyanka Chopra Jonas

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra Jonas kanë hyr në frymën e festave.

Jonas, 29 vjeç, ndau një foto të ëmbël së bashku me gruan e tij në rrjetet sociale për nder të Ditës së Falënderimeve të enjten dhe u uroi fansave të tij një festë të lumtur.

Në foton e Chopra Jonas-it të mbështjellë rreth tij , Jonas shkruan:

“Gëzuar falënderimet të gjithëve! Faleminderit për ju @priyankachopra .

Në llogarinë përkatëse të Chopra Jonas në Instagram, aktorja ndau gjithashtu të njëjtën foto si bashkëshorti i saj, së bashku me një foto të një grupi shkrepje Polaroid nga festimet e çiftit për Ditën e Falënderimeve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka (@priyankachopra)

“Shumë për të qenë mirënjohës. Miq, familje.. Të dua @nickjonas ,” ka shkruar Chopra Jonas krahas postimit. “Gëzuar Ditën e Falenderimeve për të gjithë ata që festojnë .”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat