Bora Zemani irritohet nga ledhatimet e Donaldit me Beatrixën

Bota e Yjeve

Bora Zemani irritohet nga ledhatimet e Donaldit me Beatrixën

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 22:56
Bora Zemani

Situatat e fundit në shtëpinë e Big Brother VIP, mes Donaldit dhe Beatrixës kanë ngjallur reagime të shumta në publik.

Afrimiteti i madh mes dyshes po irriton jo vetëm publikun, por duket se edhe vetë ish të dashurën e tij, Bora Zemanin.

Gjatë ditës së djeshme, moderatorja nuk pati të vendosur në qafë varësen që ai i dhuroi dy javë më parë.

Image

E njëjta ka ndodhur edhe sot, ku Bora Zemani ka vendosur që të mos e vë varësen e tij.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat