Modelja e njohur e ka refuzuar ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Bota e Yjeve

Modelja e njohur e ka refuzuar ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 19:55
Oriola Marashi

Oriola Marashi momentalisht është një nga emrat më të kërkuar në fushën e modelingut.

Duke qenë e përfshirë prej kohësh në faqet rozë e showbizin shqiptar, ajo duket se ka marrë një ftesë për të qenë pjesë e Big Brother VIP.

Këtë e ka konfirmuar së fundmi e ëma e artistes në një intervistë dhënë për ‘Wake Up’ në Top Channel.

Image
Nëna e Oriola Marashit

Ajo thotë se për shkak të kohës e angazhimeve, iu është dashur që ta refuzojë ftesën e ‘Vëllait të Madh’.

“I ka ardhur, por nuk ka pasur kohë. Oriolës që në 15-vjeçe i kam thënë zgjidh gjithçka që ty të përshtatet në jetë. Të dy vajzat e mia, unë i lë të lira për të zgjedhur jetën e tyre”, ka thën Xhoi Jakaj, nëna e Oriola Marashit.

Image
Nëna e Oriola Marashit

Bukuroshja të shumtën e kohës e kalon larg trojeve shqiptare, duke qenë se është shumë e angazhuar si pjesë e “Guess”.

Krahas kësaj marke, Oriola bashkëpunon edhe më një sërë brendesh të tjera të njohura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat