Kidën e zë gjumi në veturë

Bota e Yjeve

Kidën e zë gjumi në veturë

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 18:52
Kida

Kida në shumë raste dallohet me përkushtimin që ka tek vetja.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me imazhe të ndryshme, ku shumë herë është pjesë e lajmeve rozë.

Në një imazh të fundit, këngëtarja ka pozuar më ndryshe sesa herët e tjera, duke i mbyllur sytë në veturë.

Duke publikuar selfie, nuk kuptohet se a ka qenë duke vozitur vet ajo.

Ja shikojeni.

Image
Kida
Image
Kida

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat