Sindi në lidhje me Gani Gërminë?

Bota e Yjeve

Sindi në lidhje me Gani Gërminë?

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 21:36
Sindi

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Sindi ka kohë që komentohet për jetën e saj personale.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi, Sindi ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj dhe ju dha fund të gjitha aludimeve sa i përket jetës private.

Image
Insta

“Shumë dyshoj se je në lidhje me Gani Gërmin”, u shpreh një ndjekës "Jo Ganiun e kam shok, e kam si vëlla”, u përgjigj Sindi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat