Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Bota e Yjeve

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Nga: Maksim Gjokaj Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 14:14
Valentin Kuqi me nusen e tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë.

Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte suprizë në ditën e bukur të martesës së tij.

E tashmë kënga që i është dedikuar nuses së tij, e kënduar dhe kërcyer në vallëzimin e parë në dasmën e tyre do të vijë shumë shpejt me videoklip.

Ne mësojmë se klipi do të na sjellë edhe disa nga pamjet e dasmës së tij e cila u mbajt në Kroaci ku dhe jeton edhe vetë këngëtari

. Deri në publikimin e videos ne ju sjellim këto foto.BS

Image
Valentin Kuqi me nusen e tij
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat