Ledri dhe Sara në pushimet dimërore, ja ku po qëndrojnë

Bota e Yjeve

Ledri dhe Sara në pushimet dimërore, ja ku po qëndrojnë

Më: 11 janar 2022 Në ora: 11:24
Sara Hoxha

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga emrat më të përmendur në mediat rozë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë përditshmërinë me ndjekësit e tyre.

Ledri ka lënë pak anash aktivitetet muzikore për të shijuar pushimet me partneren e tij.

Dyshja e njohur kanë zgjedhur Banskon e Bullgarisë për ti kaluar pushimet dimërore.

Ky është pushimi i parë për vitin 2022 për çiftin Ledri-Sara.

Sipas imazheve që kanë postuar në rrjetet sociale ata po shihen se po i shijojnë mjaft shumë pushimet.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze të quajtur Poem Blue.

Image
Sara Hoxha dhe Ledri Vula
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat