Çfarë ndodhi me Sara Hoxhën?

Bota e Yjeve

Çfarë ndodhi me Sara Hoxhën?

Më: 21 janar 2022 Në ora: 14:17
Sara Hoxha

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të dashura të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Postimet në rrjete sociale janë ato që komentohen më së shumti, kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Image
Sara Hoxha

Çfarë ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar Sara, ku shihet ndryshe se nga jemi mësuar ta shohim.

Flokë jo të rregulluara e pa pikë grimi, Sara kështu vendosi ta nisë ditën sot.

Image
Sara Hoxha

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat