Flaka Krelani lë përfundimisht Kosovën

Bota e Yjeve

Flaka Krelani lë përfundimisht Kosovën

Më: 22 janar 2022 Në ora: 23:58
Flaka Krelani

Këngëtarja Flaka Krelani ka kohë që i ka munguar skenës sonë.

Por gjithmonë me postimet e saj ka qëndruar afër ndjekësve në rrjetet sociale.

Nëse e keni vënë re, që nga vera e vitit 2020, këngëtarja Flaka Krelani është shpërngulur në Amerikë dhe që atëherë nuk është kthyer më në vendin e saj.

Image
Flaka Krelani

Burime të Prive bëjnë të ditur se këngëtarja prej kohësh i është përveshur punës në aspektin e dokumentacionit dhe çështjeve të tjera ligjore, që të fitojë të drejtën për të punuar dhe vepruar në Amerikë.

Image
Flaka Krelani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat