‘Çmendet’ Flaka Krelani, del me bikine në borë

Bota e Yjeve

‘Çmendet’ Flaka Krelani, del me bikine në borë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 11:37
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka kopjuar supermodelen me famë botërore, Kendall Jenner.

Këngëtarja shqiptare, e cila së fundmi është shpërngulur përfundimisht në Shtetet e Bashkuara, ka pozuar mes dëborës. Krelani ka sfiduar të ftohtin pasi shfaqet me bikini dhe me një palë çizme.

Pak ditë më parë, dhe modelja Kendall Jenner bëri xhiron e botës me fotot me bikini që ndau në rrjete sociale.

Image
Flaka Krelani

Ajo shkruante se vendosi ta bënte këtë sepse ia kishte sugjeruar ëim Hoff. 62 vjeçari, i cili njihet edhe me emrin “The Iceman”, i famshëm për aftësinë e tij për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.

Image
Kendall Jenner

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat