Robert Berisha në një lidhje dashurie, zbulohet e dashura e tij!

Bota e Yjeve

Robert Berisha në një lidhje dashurie, zbulohet e dashura e tij!

Më: 12 maj 2022 Në ora: 13:51
Laureta Maçedonci

Robert Berisha së fundmi ka zbuluar se është në lidhje të re dashurie.

I ftuar në emisionin “Pardon My French”, këngëtari nga Kosova ka zbuluar edhe emrin e të dashurës, Laureta.

Dyshohet se bëhet fjalë për modelen Laureta Maçedonci, ku një detaj i Robertit është vënë re edhe te një fotografi që ajo ka publikuar, që është po e njëjta bluzë me atë të këngëtarit.

Image
Postimi në Instagram
Image
Postimi në Instagram

Kjo histori e re dashurie e Robertit vjen pas zërave se ai dhe Nora ishin ribashkuar, por që në fakt ata u bënë bashkë vetëm për pushime me vajzën e tyre, Renee.

Image
Laureta Maçedonci
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat