Onati ndahet nga e dashura e tij prej shumë vitesh

Bota e Yjeve

Onati ndahet nga e dashura e tij prej shumë vitesh

Më: 20 maj 2022 Në ora: 23:58
Onat

Reperi i famshëm Onat duket se i ka ndarë rrugët me ish-të dashurën e tij, Fortesa Jakupin.

Çifti i cili kanë qenë në lidhje prej shumë vitesh, duket se kanë ndërmarrin hapin drejt ndarjes kohëve të fundit.

Burimet e emisionit Prive, kanë konfirmuar lajmin duke i cilësuar si të vërteta zërat për ndarjen.

Image
Onati dhe Fortesa Jakupi (Foto: Arkiv)

Onat i cili i ka qenë gjithnjë më i rezervuar sa i përket jetës private, i ka pasur gjithnjë të rralla paraqitjet publike apo ato në rrjetet sociale me të dashurën e tij.

Ai për momentin duket më shumë i fokusuar në karrierë, pasi ka paralajmëruar se nesër (e diel) do të sjell në treg këngën e tij më të re në bashkëpunim me Cozmanin.

Kënga me titull “Dysho”, i rikthen në bashkëpunim dy reperët e label-it ‘BabaStars’ pas një kohe relativisht të gjatë.

Image
Onati
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat