Aurela Hoxha i lë pak vend imagjinatës në paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Aurela Hoxha i lë pak vend imagjinatës në paraqitjen e fundit

Më: 21 maj 2022 Në ora: 17:48
Aurela Hoxha

Këto ditë në Kanë të Francës po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit.

Mes pjesëmarrësve të shumtë, prezentë në këtë event duket të jetë edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha.

Ajo u rikthye në këtë festival, në të cilin ka pasur rastin që të marrë pjesë edhe më herët.

Image
Aurela Hoxha

E veshur me një fustan kryesisht me material transparent dhe një dekolte shumë të ekspozuar, bukuroshja Hoxha i la shumë pak vend imagjinatës.

Dorezat prej lëkure të gjelbra dhe flokët bionde të lëshuara lirshëm, e bënin Aurelën që të dukej edhe më tërheqëse në këtë paraqitje.

Image
Aurela Hoxha

“Shumë ndjenjë e mirë të kthehem, faleminderit Festivali i Kanës që më patët mua”, shkroi bukuroshja shqiptare në mbishkrimin e disa fotografive të ndara me ndjekësit e saj në Instagram.

Image
Aurela Hoxha

 

Aurela përndryshe ka tash e sa kohë që është larguar nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re në Spanjë me partnerin e saj.

Vitin e kaluar, ajo gjithashtu është bërë edhe nënë për herë të parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat