“Duke menduar për ty”, Mozzik ‘zbulon’ dedikimin romantik

Bota e Yjeve

“Duke menduar për ty”, Mozzik ‘zbulon’ dedikimin romantik

Më: 27 korrik 2022 Në ora: 21:54
Mozzik

Rep-artisti i njohur nga Ferizaj Gramos Aliu, Mozzik është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram ai ka mbi 1,6 milionë ndjekës, ku postime të shumta marrin vëmendjen e publikut.

Përmes disa InstaStory, Mozzik ‘zbuloi’ një dedikim romantik me trëndafila, të kuq në banesën e tij.

Ai ka ironizuar me këtë, duke publikuar më pas fotografi të një lavamani përplot me enë të palara, duke e treguar përfundimin e “surprizës” paraprake.

Ndryshe para pak kohësh reperi nga Ferizaj është deklaruar beqar. 

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat